Profile Informations
Login Datas
or login
Deze set bestaat uit een Riff RC-16 camera + Riff UWB2 flister met bevestigingsplaat en arm
Riff RC-16 camera
Riff's eerste inzet op onderwaterfotografie, met een 1 / 2,3 "16MP sensor, 4,6 (W) en 23 (T) mm lenzen en een 5x optische zoom.
De camera kan macrofotografie en kan video's op 720p opnemen met 30fps. Met een snelle toegangsknop (FN) kunnen de camera instellingen worden veranderd zonder naar de menu functies te gaan.
Waterdichte huisvesting tot 60 meter. Futuristische afwerking en details van grote weerstand tegen impact. Voorzien met oversized trigger knop, zodat u de camera zelfs met de dikste handschoenen kunt gebruiken. Dubbele trica en vergrendelingsknop in de behuizing om maximale afdichting te waarborgen.
Technische eigenschappen:
Riff UWB2 flitser
De in je camera ingebouwde flitser is relatief zwak. Omdat hij direct boven de lens zit leidt zijn flitser afhankelijk van de waterkwaliteit tot een duidelijke reflectie van de zwevende deeltjes en dus tot "melkachtige afbeeldingen.
De Riff UWB 2 onderwaterflitser zorgt voor een duidelijke verbetering van de beeldkwaliteit, omdat de flitser met flexibele arm (niet meegeleverd) tot 30 cm van de cameralens wordt bevestigd.
Bij de levering inbegrepen is de bijpassende diffuser die de kleurtemperatuur met 200 K vermindert, zodat de foto's in de kleuren iets warmer worden? worden afgebeeld en in het macrogebied een overbelichting voorkomen.
De onderwatersleuf Riff UWB-2 werkt in slave werking. Hij wordt geactiveerd door de ingebouwde flitser van de camera via de meegeleverde lichtkabel, die de verbinding tussen camera en Riff UWB-2 garandeert. Deze flitser werkt met elke onderwatercamera die een interne flitser heeft. Je camera kan tot 4 voorflitsen hebben. De desbetreffende voorflitsinstelling wordt op de flitser gesynchroniseerd en opgeslagen.
Let op: deze flitser is alleen geschikt voor onderwatergebruik!